Misyonumuz

Değerleme ve danışmanlık hizmetlerinde, uluslararası standartlarda, bağımsızlık, tutarlılık, objektiflik, dürüstlük ve gerçeklik ilkelerini benimseyerek, titiz, güvenilir, hızlı, kaliteli ve doğru hizmeti zamanında sunmak; hizmetlerimizde etik kurallar çerçevesinde, Türkiye'nin önde gelen değerleme firması olmak ve müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre güvenilir, deneyimli, yetkin ve lisanslı uzman kadromuzdan aldığımız güç ile hızlı ve yaratıcı stratejilerle, güvenilir ve bilimsel yaklaşımlar ile şirket amaç ve ilkelerimiz doğrultusunda bağımsız, tarafsız değerleme ve danışmanlık hizmeti sunmaktır.

Vizyonumuz

Ulusal ve uluslararası standartları gözeten, etik ve meslek ilkelerini uygulayan, başarılı ve sürekli gelişen bir “marka” değerleme şirketi olmak, çalışanlarının ve hizmet verdiği kişi ve kurumların nezdinde sektörünün en kaliteli hizmet veren ve güvenilir firması olmak, gayrimenkul değerleme ve danışmanlık faaliyet alanlarında değişen ülke ve dünya dinamiklerini etkin takip etmek ve sektörde öncü firmalar arasında yer almaktır.

Kalite Politikamız

Ege Değerleme olarak kalite politikamızdan asla ödün vermiyoruz. Değerleme alanın her aşamasında etik, hukuki, mesleki ve tarafsızlık ilkelerinden ödün vermeden faaliyet göstermeyi hedefliyoruz. Değerleme sektörünün geleceğine yön verecek bir yapıyı hem kendi içimizde hem de sektörde sunmayı hedefliyoruz.

Hizmet Kalitesi

Hizmet kalitemizin temel unsuru olan çalışanlarımızın kendilerini geliştirmelerine destek vermek ve onlara iyi bir çalışma ortamı sunarız.

Etkili Analiz

Sorumluluk bilinci içerisinde Piyasa ve Çevre Koşullarını analiz ederiz.

Uluslararası Standartlar

Uluslararası alanda kabul görmüş değerleme standartları çerçevesinde değerleme yaparız.

kalite politikası

Teknolojik Duyarlılık

Mesleki özen ve titizlikle çalışırız ve en son teknolojik gelişmeleri takip ederiz.

Standartlara Bağlılık

ISO 9001:2015 standartlarına bağlı kalmayı ve sürekli geliştiririz.

Sınırsız Memnuniyet

Müşterilerimize; bağımsız çalışma anlayışı içinde objektif, zamanında ve doğru hizmeti vererek müşteri memnuniyetini arttırmayı hedefleriz.

Bizimle iletişime geçin

Form doldurun, sizi arayalım.

Lütfen mesajınızı ve telefon numaranızı bize iletin.

Subscribe to Our Newsletter

About Strix

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. In maximus ligula semper metus pellentesque mattis. Maecenas volutpat, diam enim sagittis quam, id porta quam.

Stay Connected