Hava, Kara ve Deniz Araçları Değer Tespiti

Hava, Kara ve Deniz Araçları Değer Tespiti Nedir?

Teknolojik araçların gittikçe sıklaştığı endüstriyel alanlarda kullanılan araçların test edilmesi ve düzenlenmesi her daim olması gereken özelliklerden birisi haline gelmiştir. Yapılan her test Hava, Kara ve Deniz Araçlarının değerlerini tespit etmenin yanı sıra durumları ve kullanımları hakkında da detaylı bir analiz sunmaktadır. Elde edilen raporlar sayesinde de işler daha iyi bir şekilde ilerlemektedir.

Değer tespiti bir dizi testler ve araştırmaların sonucunda oluşarak söz konusu makine hakkında detaylı bilgi verir. Yapılan değer tespitlerinde ölçülenler her araca göre değişiklik göstermektedir. Her aracın gereksinimi, kullanımı, kaynakları ve çalışma şekli farklı olduğundan dolayı her birine kendilerine özel bir şekilde yaklaşılmasını gerektirir. Bu yüzden detaylı planlama ve programlama sürecindeyken her birine farklı açılardan yaklaşırız ve farklı uzmanlarla birlikte çalışırız. Değer tespiti her makineye özel olsa da ortak yanları da bulunmaktadır ve sonucunda her zaman detaylı raporlar ile gerçek bir sonuç elde ederiz.

Hava Araçları Değer Tespiti

Hava araçları değer tespiti içerisinde yolcu uçağı, kargo uçağı, özel uçaklar ve jetler, helikopterler gibi hava araçlarının değer tespiti söz konusudur. Bu tür hava araçlarının değer tespit sürecinde her aracın nasıl kullanıldığı, ne sıklıkla kullanıldığı, amacına uygun kullanımı, alınan verim, harcanılan yakıt başına başarılan iş gibi birçok farklı kritere bakılır. Yapılan her araştırma ve analiz sonucunda hava araçlarının sağlığı, çalışması ve değeri gibi konusunda detaylı bir rapor elde ederiz. Elde edilen bilgiler bir raporda toplanarak net bir şekilde bilgi sunar. Bu bilgiler ışığında hava aracının değeri net bir şekilde tespit edilir ve kesin bilgiler sunulur.

Kara Araçları Değer Tespiti

Kara araçları değer tespiti içerisinde kamyon, kepçe ve ekskavatör gibi ağır iş makineleri, lokomotif, yük ve yolcu trenleri gibi demir yolu araçları ve taşıt için kullanılan araçların değer tespiti söz konusudur. Bu tür kara araçlarının değer tespit süreci içerisinde araçların kullanımı, nasıl ve ne sıklıkla kullanıldıkları, çalışma ölçütleri, sağladıkları verime oranla harcadıkları kaynaklar gibi birçok daha ölçütlere bakılır. Yapılan her test ve analiz sonucu araçların sağlığı ve değeriyle ilgili bilgiler edinilir. Değer tespit uzmanlarımızın hazırladığı raporlar ile detaylı bir şekilde sonuca ulaşırız. Bu raporlar ile kara araçlarının değeri net bir şekilde tespit edilmiş olup kesin bilgilere sahip oluruz.

Deniz Araçları Değer Tespiti

Deniz araçları değer tespiti yük gemisi, yolcu gemisi, servis gemisi, yat, sürat teknesi, bot, gezi teknesi gibi deniz araçlarının değer tespiti yapılır. Bu tip deniz araçlarının yapılan değer tespit sürecinde kullanımları, ne şekilde kullanıldıkları, çalışma şekilleri, elde edilen ve tüketilen kaynaklar gibi birçok farklı kriter testten geçirilir. Elde edilen bulgular ışığında değer tespit raporu hazırlanır ve net bir sonuç elde edilir. Siz de araçlarınızın değer tespitini en doğru ve profesyonel şekilde istiyorsanız EGE Değerlemeye gelebilirsiniz.

Subscribe to Our Newsletter

About Strix

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. In maximus ligula semper metus pellentesque mattis. Maecenas volutpat, diam enim sagittis quam, id porta quam.

Stay Connected